BUDOWA – REMONT

WSZYSTKO O BUDOWIE I REMONCIE

Przemysł

Fagumit – producent węży gumowych i tworzyw sztucznych

Wielu potencjalnych klientów zwraca się do nas z pytaniem, dlaczego to właśnie nasze przedsiębiorstwo warto wybrać z ogromnej ilości firm działających w branży na terenie Polski i dlaczego właśnie z nim dobrze byłoby rozpocząć współpracę celem nabywania najwyższej jakości węży gumowych oraz produktów wykonanych w całości lub po części z tworzyw sztucznych. Już spieszymy z odpowiedzią!

W przeciwieństwo do konkurencji, możemy pochwalić się niezwykle długą obecnością na rynku, co z kolei bezpośrednio przekłada się na ponadprzeciętną wręcz znajomość branży, w której operujemy. Dość powiedzieć, że historia naszej marki sięga roku 1908, natomiast w naszych szeregach zatrudnieni są wyłącznie najlepsi z najlepszych – profesjonaliści mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą w zakresie produkcji wyrobów do zastosowań zarówno przemysłowych jak i prywatnych. Warto w tym miejscu nadmienić, że na przestrzeni kolejnych lat nawiązaliśmy niezwykle owocną współpracę z przedstawicielami takich branż jak choćby motoryzacja, ogrodnictwo, przetwórstwo żywności, czy też szeroko pojęta nisza chemiczna. Stale poszerzająca się baza klientów pozwala nam w sposób jednoznaczny określić, czego tak naprawdę potrzebują nasi klienci i to właśnie z myślą o nich dostosowywać, modyfikować oraz poszerzać nasze portfolio produktowe.

Pragniemy w nadchodzących latach stać się potentatem w branży węży gumowych, zapewniając naszym klientom dostęp do ogromnej liczby produktów powstających z najwyższej jakości materiałów, które to dodatkowo spełniać będą wszelkie wymogi określane obowiązującymi przepisami prawa oraz najlepszymi praktykami stosowanymi w przedsiębiorstwach współpracujących z nami konsumentów. Jesteśmy oczywiście w pełni świadomi, że specyfika rynku stale się zmienia, natomiast on sam zmaga się w ostatnich miesiącach ze znaczną recesją, jednakże z nadzieją oraz optymizmem patrzymy w przyszłość, starając się jednocześnie utrzymać na możliwie jak najbardziej zadowalającym poziomie stosunek jakości do ceny naszych wyrobów.

Pracownicy naszego przedsiębiorstwa nieprzerwanie dokładają wszelkich starań dbając o jego nieskazitelny wizerunek, zarówno w kraju nad Wisłą jak i poza jego granicami. Co więcej, są oni wysoce zdeterminowani, by przyjść z pomocą każdemu konsumentowi poszukującemu najwyższej jakości wyrobów przemysłowych – z radością odpowiedzą oni na wszelkie Państwa pytania oraz dołożą starań, by rozwiać Państwa wątpliwości. Konsumenci doceniają nas także za przejrzystość naszych działań oraz uczciwość – wszelkie zmiany wprowadzane w ofercie lub też w specyfice prowadzenia naszego przedsiębiorstwa są publikowane do wglądu naszych klientów, którzy to zdecydują się odwiedzić naszą stronę internetową. Pozwala to utrzymać odpowiedni, pozytywny kontakt ze wszystkimi zainteresowanymi jednocześnie dokładając wszelkich starań celem nieprzerwanego poprawiania jakości oferowanych usług i produktów. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą aktualną ofertą!